KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK BŐVÜLŐ CSAPATUNKBA PÉCSI, ÉS/VAGY HOME OFFICE MUNKAVÉGZÉSSEL

Irodánk felhő alapokon működő, a legújabb technológiák biztosította lehetőségeket is kihasználó, a könyvelésen jóval túlmutató, magasszintű ügyfélkiszolgálást megcélzó könyvelőiroda.

Az ideális jelölt

  • örömmel veszi a rögzítési és egyéb adminisztratív feladatainak érdemi csökkenését,
  • otthonosan mozog az ügyfélkommunikációban és a tanácsadói szerepkörben,
  • nyitott, és lehetőségként tekint az új technológiák, rendszerek megismerésére, és az ezek alkalmazásához szükséges tudás elsajátítására,
  • képes önálló munkavégzésre,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • részese szeretne lenni a könyvelési szolgáltatás mind technológiai, mind pedig tartalmi átalakulásának.
Young brunette economist in white shirt and eyeglasses looking at financial paper and having drink during work

Amit kínálunk

  • minden újdonság, ötlet, javaslat iránt nyitott vezetés és tulajdonosi kör,
  • motiváló munkahelyi légkör,
  • modern munkakörülmények,
  • felhő alapú működés eredményeképpen szükség esetén távoli munkavégzés,
  • versenyképes javadalmazás,
  • szakmai fejlődés, és előmeneteli lehetőség.

Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével tudsz.