KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK BŐVÜLŐ CSAPATUNKBA PÉCSI MUNKAVÉGZÉSSEL

Irodánk felhő alapokon működő, a legújabb technológiák biztosította lehetőségeket is kihasználó, a könyvelésen jóval túlmutató, magasszintű ügyfélkiszolgálást megcélzó könyvelőiroda.

Az ideális jelölt

  • örömmel veszi a rögzítési és egyéb adminisztratív feladatainak érdemi csökkenését,
  • otthonosan mozog az ügyfélkommunikációban és a tanácsadói szerepkörben,
  • nyitott, és lehetőségként tekint az új technológiák, rendszerek megismerésére, és az ezek alkalmazásához szükséges tudás elsajátítására,
  • képes önálló munkavégzésre,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • részese szeretne lenni a könyvelési szolgáltatás mind technológiai, mind pedig tartalmi átalakulásának.
Young brunette economist in white shirt and eyeglasses looking at financial paper and having drink during work
Young accountant working with documents

Amit kínálunk

  • minden újdonság, ötlet, javaslat iránt nyitott vezetés és tulajdonosi kör,
  • motiváló munkahelyi légkör,
  • modern munkakörülmények,
  • felhő alapú működés eredményeképpen szükség esetén távoli munkavégzés,
  • versenyképes javadalmazás,
  • szakmai fejlődés, és előmeneteli lehetőség.

Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével, vagy a szentes.aniko@nexoldigital.hu email címre elküldött önéletrajzzal tudsz.